Počasie La Union, Tamaulipas vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Union, Tamaulipas na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
31 / 24°C
| 0.1 mm | 20 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:52
západ slnka 20:01
PO HODINÁCH
západ slnka 20:01
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Union, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 70% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 24 °C | 86 % | 0% | 18% | 3% | 82% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 56 % | 21 °C | 24 % | 0% | 8% | 17% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 74 % | 23 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
1,2 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 94 % | 24 °C | 43 % | 0% | 0% | 3% | 41% | |
| 07:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
8,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 23 °C | 81 % | 0% | 42% | 58% | 35% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 25 °C 29 °C |
1,2 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1010 hPa | 81 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 56% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1010 hPa | 74 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
La Union, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8650; -97,5388
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 8 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Matamoros, Heroica Matamoros
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Union, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia La Union, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Union, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Union, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:52 | 20:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:28 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:00 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:30 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:23 | 01.05.2026 06:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |