Počasie La Unión vikend
Predpoveď počasia pre mesto La Unión na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
30 / 18°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Unión, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1007 hPa | 74 % | 15 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1006 hPa | 67 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 63 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 4% | 96% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1004 hPa | 84 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 67 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1003 hPa | 55 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
1,9 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1008 hPa | 58 % | 20 °C | 25 % | 0% | 0% | 6% | 21% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 23 °C 27 °C |
1,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 21 °C | 46 % | 0% | 3% | 6% | 41% | |
La Unión, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,0742; -97,3807
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 211
Nadmorská výška: 330 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Ayotoxco de Guerrero, Ayotoxco de Guerrero
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Unión, Mexiko. Predpoveď počasia La Unión.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Unión dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Unión
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:14 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |