Počasie La Unión týždeň
Predpoveď počasia pre mesto La Unión na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
35 / 25°C
| 0.4 mm | 17 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 18:00 |
východ slnka 05:23
západ slnka 18:25
PO HODINÁCH
západ slnka 18:25
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia La Unión, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 89 % | 23 °C | 40 % | 0% | 25% | 0% | 21% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 24 °C | 40 % | 0% | 28% | 0% | 17% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1013 hPa | 41 % | 20 °C | 29 % | 0% | 8% | 23% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1011 hPa | 50 % | 18 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 22 °C | 27 % | 0% | 17% | 0% | 12% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 23 °C | 33 % | 0% | 21% | 0% | 15% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 37 % | 18 °C | 18 % | 0% | 0% | 9% | 10% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 54 % | 20 °C | 91 % | 0% | 0% | 2% | 90% | |
La Unión, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,9680; -89,5267
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 260 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Calakmul, Calakmul
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie La Unión, Mexiko. Predpoveď počasia La Unión.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre La Unión dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie La Unión
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:23 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 19:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:04 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:13 | 20.05.2026 22:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |