Počasie Lachi-Ragui (Llano Lumbre) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lachi-Ragui (Llano Lumbre) na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
22 / 14°C
| 2.4 mm | 12 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 06:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
|
|
Predpoveď počasia Lachi-Ragui (Llano Lumbre), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1019 hPa | 90 % | 13 °C | 89 % | 0% | 14% | 1% | 86% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 15 °C |
0,9 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1018 hPa | 89 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
1,5 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 13 °C | 93 % | 0% | 28% | 35% | 87% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 79 % | 15 °C | 93 % | 0% | 0% | 15% | 93% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1018 hPa | 92 % | 12 °C | 54 % | 0% | 39% | 0% | 25% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
3,5 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 83 % | 11 °C | 18 % | 0% | 9% | 0% | 9% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 19 °C 20 °C |
10,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 15 °C | 89 % | 0% | 44% | 10% | 82% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 99 % | 0% | 25% | 53% | 98% | |
Lachi-Ragui (Llano Lumbre), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,3350; -96,2717
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 130
Nadmorská výška: 1637 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- San Juan Juquila Vijanos, San Juan Juquila Vijanos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lachi-Ragui (Llano Lumbre), Mexiko. Predpoveď počasia Lachi-Ragui (Llano Lumbre).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lachi-Ragui (Llano Lumbre) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lachi-Ragui (Llano Lumbre)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:21 | 13:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 19:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:46 | 22.05.2026 00:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |