Počasie Laguna el Milagro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Laguna el Milagro na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
37 / 28°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 28 °C | 35 °C | 00:00 | |
| 28 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 37 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 18:40
PO HODINÁCH
západ slnka 18:40
|
|
Predpoveď počasia Laguna el Milagro, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 85 % | 25 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 21 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 33 % | 18 °C | 94 % | 0% | 0% | 10% | 93% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1008 hPa | 53 % | 21 °C | 38 % | 0% | 0% | 1% | 37% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 24 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 27 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 95 % | 25 °C | 70 % | 0% | 1% | 0% | 69% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 37 °C 41 °C |
1,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 20 °C | 64 % | 0% | 10% | 9% | 60% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 30 °C 35 °C |
1,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1008 hPa | 71 % | 24 °C | 42 % | 0% | 0% | 3% | 39% | |
Laguna el Milagro, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,5586; -92,6937
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Laguna el Milagro, Mexiko. Predpoveď počasia Laguna el Milagro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Laguna el Milagro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Laguna el Milagro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:07 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:10 | 19:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:43 | 19:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 20:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:29 | 21.05.2026 23:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |