Počasie Laguna Grande, Zacatecas pozajtra
Predpoveď počasia Laguna Grande, Zacatecas 28. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, poludnie jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. V noci najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Laguna Grande, Zacatecas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1013 hPa | 24 % | -2 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1015 hPa | 30 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 12 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 10 % | -4 °C | 89 % | 0% | 0% | 3% | 89% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1015 hPa | 24 % | -1 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 46 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 12 % | -2 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1004 hPa | 8 % | -6 °C | 41 % | 0% | 0% | 22% | 24% | |
Laguna Grande, Zacatecas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,4418; -103,5027
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 960
Nadmorská výška: 2142 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Monte Escobedo, Monte Escobedo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Laguna Grande, Zacatecas, Mexiko. Predpoveď počasia Laguna Grande, Zacatecas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Laguna Grande, Zacatecas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Laguna Grande, Zacatecas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:51 | 12:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:59 | 19:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 20:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:05 | 28.04.2026 04:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |