Počasie Laguna La Salada pozajtra
Predpoveď počasia Laguna La Salada 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie jasno, večer zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Laguna La Salada, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 24 °C | 21 % | 0% | 20% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 80 % | 23 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Laguna La Salada, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,2118; -97,8689
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Laguna La Salada, Mexiko. Predpoveď počasia Laguna La Salada.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Laguna La Salada dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Laguna La Salada
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:41 | 28.04.2026 04:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |