Počasie Lagunita, San Luis Potosí vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lagunita, San Luis Potosí na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
34 / 20°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 24 °C | 28 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 19:04
PO HODINÁCH
západ slnka 19:04
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lagunita, San Luis Potosí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1007 hPa | 84 % | 20 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1006 hPa | 93 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1003 hPa | 49 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 57 % | 23 °C | 68 % | 0% | 0% | 10% | 63% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1003 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1003 hPa | 93 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 19 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 19% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 30 °C 32 °C |
1,5 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 49 % | 18 °C | 92 % | 0% | 62% | 74% | 30% | |
Lagunita, San Luis Potosí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,1331; -99,4589
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 54
Nadmorská výška: 1037 m
Administratívna časť:
- Estado de San Luis Potosí, San Luis Potosi
- Tamasopo, Tamasopo, San Luis Potosí
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lagunita, San Luis Potosí, Mexiko. Predpoveď počasia Lagunita, San Luis Potosí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lagunita, San Luis Potosí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lagunita, San Luis Potosí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:25 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |