Počasie Las Arcinas de Los Nuevalos dnes
Predpoveď počasia Las Arcinas de Los Nuevalos 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 30 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Arcinas de Los Nuevalos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 18 % | -6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 33 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 10 % | -5 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1003 hPa | 4 % | -15 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 16 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 34 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 29 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 7 % | -9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 5 % | -12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Las Arcinas de Los Nuevalos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7141; -102,2205
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2162 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Ojocaliente, La Capilla, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Arcinas de Los Nuevalos, Mexiko. Predpoveď počasia Las Arcinas de Los Nuevalos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Arcinas de Los Nuevalos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Las Arcinas de Los Nuevalos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Las Arcinas de Los Nuevalos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:55 | 19:37 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |