Počasie Las Canoas (Vado Hondo) týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Canoas (Vado Hondo) na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
26 / 11°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Canoas (Vado Hondo), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 84 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 68 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 26 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 16 % | -1 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 52 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 82 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 58 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 27 % | 5 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 12 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
Las Canoas (Vado Hondo), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9596; -99,0424
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 560 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tlahuiltepa, Buenavista, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Canoas (Vado Hondo), Mexiko. Predpoveď počasia Las Canoas (Vado Hondo).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Canoas (Vado Hondo) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Canoas (Vado Hondo)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:38 | 29.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |