Počasie Las Ceibas dnes
Predpoveď počasia Las Ceibas 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 41 °C. V noci najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Ceibas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 53 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 61 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 65 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 68 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 71 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 76 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 40 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 32 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 26 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 40 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 22 % | 14 °C | 11 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 41 °C 42 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 20 % | 13 °C | 23 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 41 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1003 hPa | 19 % | 13 °C | 22 % | 0% | 0% | 18% | 5% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 41 °C 41 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1003 hPa | 18 % | 12 °C | 26 % | 0% | 0% | 19% | 8% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 19 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 27% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1004 hPa | 26 % | 14 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1005 hPa | 46 % | 19 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 55 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 59 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1008 hPa | 50 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 52 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 60 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 66 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 84 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 68 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 41 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 32 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 25 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 40 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 21 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 41 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 18 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 41 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 17 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 41 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 16 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 17 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 35% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 38 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1006 hPa | 19 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 24 % | 11 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1008 hPa | 34 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 38 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 34 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 43 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Las Ceibas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,3417; -91,1336
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 39 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Carmen, Ciudad del Carmen
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Ceibas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Ceibas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Ceibas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Las Ceibas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Las Ceibas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:29 | 26.04.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |