Počasie Las Cruces vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Cruces na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
29 / 17°C
| 0.1 mm | 3 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 29 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cruces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 34 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 44 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 2 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 25 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 25 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 40% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 51 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 26 °C |
1,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 20 % | 3 °C | 22 % | 0% | 0% | 14% | 10% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 20 °C 20 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 49 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 53% | 94% | |
Las Cruces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,4210; -99,3811
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cruces, Mexiko. Predpoveď počasia Las Cruces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cruces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cruces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:21 | 01.05.2026 05:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |