Počasie Las Crucitas de Compostela dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Las Crucitas de Compostela na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 16°C
| 7.3 mm | 13 km/h |
| 21 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
|
|
Predpoveď počasia Las Crucitas de Compostela, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1015 hPa | 43 % | 8 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 12 °C | 19 % | 0% | 0% | 14% | 6% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 24 °C |
6,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 35 % | 8 °C | 21 % | 0% | 3% | 7% | 14% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 19 °C 19 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 61 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 71% | 67% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 77 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 35 % | 8 °C | 33 % | 0% | 0% | 33% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 21 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Las Crucitas de Compostela, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 24,8367; -101,6982
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2049 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Melchor Ocampo, Melchor Ocampo, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Crucitas de Compostela, Mexiko. Predpoveď počasia Las Crucitas de Compostela.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Crucitas de Compostela dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Crucitas de Compostela
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:55 | 22.05.2026 00:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |