Počasie Las Cuevas týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Las Cuevas na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 18°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Cuevas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 19 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 23 % | 7 °C | 89 % | 0% | 0% | 1% | 89% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 11 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 22 % | 7 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 22 % | 6 °C | 58 % | 0% | 0% | 27% | 47% | |
Las Cuevas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6978; -99,5758
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 60
Nadmorská výška: 1867 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Cadereyta de Montes, Cadereyta de Montes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Cuevas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Cuevas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Cuevas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Cuevas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:40 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |