Počasie Las Delicias vikend
Predpoveď počasia pre mesto Las Delicias na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
36 / 25°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 28 °C | 29 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 05:37
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Delicias, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 44 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 78 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 37 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 35 % | 17 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 57 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 77 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 38 °C 42 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 39 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 31 % | 18 °C | 83 % | 0% | 0% | 5% | 82% | |
Las Delicias, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,0302; -91,1790
Časová zóna: America / Merida
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 58 m
Administratívna časť:
- Estado de Campeche, Campeche, Campeche
- Candelaria, Benito Juárez, Campeche
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Delicias, Mexiko. Predpoveď počasia Las Delicias.
Las Delicias - počasie v okolí - väčšie mestá
Las Delicias - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Delicias dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Delicias
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:37 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 18:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:45 | 01.05.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |