Počasie Las Dos Esperanzas dnes
| 31 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 33 °C | 36 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Predpoveď počasia Las Dos Esperanzas 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa jasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Dos Esperanzas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 23 °C | 93 % | 0% | 40% | 0% | 87% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1008 hPa | 76 % | 23 °C | 63 % | 0% | 40% | 0% | 38% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1007 hPa | 78 % | 23 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 79 % | 23 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 80 % | 23 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 81 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1009 hPa | 75 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 66 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 56 % | 21 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 47 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 48 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 51 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 54 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 57 % | 22 °C | 10 % | 0% | 2% | 0% | 8% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h južný |
1006 hPa | 61 % | 22 °C | 10 % | 0% | 3% | 0% | 7% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h južný |
1007 hPa | 67 % | 23 °C | 5 % | 0% | 2% | 0% | 3% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h južný |
1008 hPa | 73 % | 23 °C | 8 % | 0% | 1% | 0% | 7% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 75 % | 23 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1009 hPa | 76 % | 23 °C | 38 % | 0% | 10% | 0% | 31% | |
| 22:00
06:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 100 % | 0% | 28% | 0% | 100% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 77 % | 23 °C | 43 % | 0% | 32% | 1% | 15% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1010 hPa | 79 % | 23 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1009 hPa | 80 % | 23 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1009 hPa | 82 % | 23 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1009 hPa | 87 % | 23 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 84 % | 24 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 71 % | 23 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1010 hPa | 61 % | 22 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 53 % | 22 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 22 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 46 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 50 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 51 % | 22 °C | 7 % | 0% | 0% | 1% | 5% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1006 hPa | 50 % | 21 °C | 39 % | 0% | 0% | 1% | 38% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 21 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 26% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 22 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 22 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 74 % | 23 °C | 6 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 23 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 23 °C | 12 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
Las Dos Esperanzas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,4647; -95,0464
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 31 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- El Espinal, El Espinal
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Dos Esperanzas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Dos Esperanzas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Dos Esperanzas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Las Dos Esperanzas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Las Dos Esperanzas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 19:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:47 | 26.04.2026 02:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |