Počasie Las Flores, Tamaulipas pozajtra
| 27 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 37 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 40 °C | 15:00 | |
| 35 °C | 39 °C | 21:00 |
východ slnka 07:01
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Predpoveď počasia Las Flores, Tamaulipas 28. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 38 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Las Flores, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 65 % | 22 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 01:00
08:00
| jasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 02:00
09:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 03:00
10:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
11:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 21 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 21 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 22 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 22 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 11:00
18:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 57 % | 22 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 46 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 41 % | 20 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 38 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 37 % | 20 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 38 °C 41 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 38 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 40 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 37 °C 41 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1006 hPa | 41 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 22% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1006 hPa | 41 % | 21 °C | 93 % | 0% | 2% | 25% | 93% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 43 % | 21 °C | 43 % | 0% | 0% | 1% | 42% | |
| 21:00
04:00
| polojasno | 35 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 45 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 48 % | 20 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 49 % | 19 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 19 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 56 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 61 % | 20 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 03:00
10:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 66 % | 20 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 21 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 73 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
13:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 21 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 21 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 39 % | 19 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 32 % | 17 °C | 93 % | 0% | 0% | 2% | 93% | |
Las Flores, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,4733; -99,6219
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 147 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Nuevo Laredo, Nuevo Laredo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Las Flores, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia Las Flores, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Las Flores, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Las Flores, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:01 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 13:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:36 | 20:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:08 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:38 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:49 | 28.04.2026 05:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |