Počasie Loma Bonita dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma Bonita na 10 dní.
Pondelok 1. jún
24 / 13°C
| 8.2 mm | 5 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 00:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:07
PO HODINÁCH
západ slnka 19:07
|
|
Predpoveď počasia Loma Bonita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severný |
1016 hPa | 92 % | 14 °C | 82 % | 0% | 0% | 2% | 82% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 97 % | 12 °C | 17 % | 0% | 2% | 2% | 13% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 24 °C |
4,2 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1014 hPa | 45 % | 11 °C | 21 % | 0% | 0% | 4% | 18% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
4,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 14 °C | 87 % | 0% | 5% | 29% | 82% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1017 hPa | 92 % | 14 °C | 16 % | 0% | 0% | 12% | 5% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1017 hPa | 94 % | 12 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
23 °C 24 °C |
5,1 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 51 % | 12 °C | 51 % | 0% | 3% | 24% | 34% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
6,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 14 °C | 95 % | 0% | 43% | 30% | 92% | |
Loma Bonita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,1515; -98,2761
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 66
Nadmorská výška: 2185 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Coronango, Santa María Coronanco
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Bonita, Mexiko. Predpoveď počasia Loma Bonita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Bonita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma Bonita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 19:44 | 01.06.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |