Počasie Loma de Buenavista dnes
| 20 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 19 °C | 17:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 22:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:12
PO HODINÁCH
západ slnka 19:12
Predpoveď počasia Loma de Buenavista 28. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma de Buenavista, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 91 % | 7% | 14% | 88% | 4% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1020 hPa | 95 % | 10 °C | 89 % | 0% | 28% | 83% | 4% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 10 °C | 55 % | 3% | 6% | 44% | 13% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 95 % | 10 °C | 34 % | 6% | 20% | 14% | 3% | |
| 04:00
12:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 50 % | 44% | 46% | 7% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 9 °C | 54 % | 54% | 53% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 8 °C | 57 % | 54% | 53% | 4% | 0% | |
| 07:00
15:00
| hmla | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1020 hPa | 94 % | 9 °C | 54 % | 54% | 54% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 85 % | 10 °C | 47 % | 41% | 47% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 70 % | 10 °C | 7 % | 1% | 7% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 56 % | 8 °C | 14 % | 0% | 3% | 12% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1017 hPa | 44 % | 7 °C | 13 % | 0% | 1% | 13% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1016 hPa | 38 % | 5 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 37 % | 5 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 36 % | 5 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 36 % | 5 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 35 % | 5 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 38 % | 5 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1013 hPa | 42 % | 6 °C | 21 % | 0% | 1% | 21% | 0% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1014 hPa | 51 % | 6 °C | 34 % | 0% | 3% | 33% | 0% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 7 °C | 27 % | 0% | 0% | 27% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 64 % | 7 °C | 24 % | 0% | 1% | 24% | 0% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 68 % | 7 °C | 13 % | 0% | 3% | 11% | 0% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 73 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 77 % | 7 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 82 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 86 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 82 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 80 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 79 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1020 hPa | 70 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 62 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1018 hPa | 55 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 42 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 34 % | 5 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 32 % | 5 °C | 26 % | 0% | 0% | 26% | 0% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1012 hPa | 28 % | 4 °C | 21 % | 0% | 0% | 21% | 0% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1011 hPa | 27 % | 3 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1011 hPa | 28 % | 3 °C | 13 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 30 % | 3 °C | 58 % | 0% | 0% | 58% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 36 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 45 % | 5 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1015 hPa | 57 % | 6 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 68 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 75 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Loma de Buenavista, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6369; -99,6128
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 794
Nadmorská výška: 2729 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Morelos, San Bartolo Morelos, México
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma de Buenavista, Mexiko. Predpoveď počasia Loma de Buenavista.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma de Buenavista dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loma de Buenavista
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loma de Buenavista
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 20:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 20:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 16:19 | 28.05.2026 03:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |