Počasie Loma Larga dnes
Predpoveď počasia Loma Larga 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma Larga, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1015 hPa | 70 % | 9 °C | 15 % | 15% | 15% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 8 °C | 16 % | 7% | 7% | 0% | 10% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 69 % | 7 °C | 10 % | 2% | 2% | 0% | 7% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 70 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1015 hPa | 73 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 77 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 78 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 70 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 54 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 48 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 37 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 27 % | 6 °C | 24 % | 0% | 0% | 21% | 6% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 21 % | 4 °C | 27 % | 0% | 0% | 21% | 10% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 19 % | 3 °C | 20 % | 0% | 0% | 17% | 4% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 24 % | 5 °C | 46 % | 0% | 0% | 39% | 14% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 24 % | 5 °C | 39 % | 0% | 0% | 23% | 22% | |
| 16:00
00:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
0,3 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 30 % | 6 °C | 55 % | 0% | 0% | 43% | 27% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 23 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 31 % | 6 °C | 76 % | 0% | 0% | 33% | 64% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 50 % | 9 °C | 63 % | 0% | 2% | 34% | 40% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 49 % | 9 °C | 85 % | 0% | 1% | 73% | 60% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 54 % | 9 °C | 42 % | 0% | 0% | 16% | 32% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1015 hPa | 62 % | 10 °C | 85 % | 0% | 1% | 75% | 61% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 65 % | 10 °C | 45 % | 2% | 3% | 31% | 25% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1016 hPa | 71 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 31% | 6% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1016 hPa | 71 % | 9 °C | 17 % | 0% | 0% | 17% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 71 % | 8 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 71 % | 8 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 74 % | 8 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 75 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 78 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 79 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1016 hPa | 69 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 36 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 29 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 22 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 18 % | 2 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1011 hPa | 17 % | 2 °C | 10 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 17 % | 2 °C | 14 % | 0% | 0% | 9% | 7% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 29 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 18 % | 2 °C | 53 % | 0% | 0% | 13% | 47% | |
| 16:00
00:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 27 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 18 % | 2 °C | 27 % | 0% | 0% | 6% | 22% | |
| 17:00
01:00
| dažďové prehánky | 28 °C 26 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 20 % | 2 °C | 73 % | 0% | 0% | 43% | 60% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 23 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 28 % | 5 °C | 91 % | 0% | 0% | 51% | 82% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1012 hPa | 39 % | 7 °C | 65 % | 0% | 0% | 13% | 62% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 46 % | 8 °C | 52 % | 0% | 0% | 6% | 50% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1014 hPa | 52 % | 8 °C | 71 % | 1% | 1% | 4% | 70% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1015 hPa | 57 % | 8 °C | 61 % | 2% | 3% | 0% | 60% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 59 % | 8 °C | 69 % | 1% | 0% | 0% | 69% | |
Loma Larga, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2103; -98,6069
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 3700 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- San Salvador el Verde, San Salvador el Verde
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Larga, Mexiko. Predpoveď počasia Loma Larga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Larga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loma Larga
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loma Larga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:59 | 26.04.2026 02:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |