Počasie Loma Las Cruces dnes
| 28 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 37 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 30 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 19:15
PO HODINÁCH
západ slnka 19:15
Predpoveď počasia Loma Las Cruces 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 37 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma Las Cruces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1006 hPa | 75 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 77 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 83 % | 19 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 86 % | 19 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1005 hPa | 88 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1005 hPa | 88 % | 19 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1006 hPa | 83 % | 19 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 67 % | 19 °C | 70 % | 0% | 0% | 0% | 70% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1007 hPa | 58 % | 19 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 19 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 50 % | 19 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 41 % | 18 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 28 % | 14 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 3% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 23 % | 12 °C | 25 % | 0% | 0% | 21% | 5% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1003 hPa | 22 % | 12 °C | 45 % | 0% | 0% | 30% | 23% | |
| 16:00
00:00
| polojasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 18 % | 9 °C | 34 % | 0% | 0% | 7% | 29% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 37 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h východný |
1002 hPa | 18 % | 8 °C | 38 % | 0% | 0% | 20% | 22% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h východný |
1002 hPa | 28 % | 14 °C | 30 % | 0% | 0% | 5% | 27% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 36 % | 16 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 46 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 56 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 58 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 21 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 68 % | 21 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 21 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1006 hPa | 76 % | 21 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1005 hPa | 79 % | 21 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 82 % | 21 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 86 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1006 hPa | 90 % | 21 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1007 hPa | 86 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 69 % | 22 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 62 % | 22 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 52 % | 21 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 42 % | 19 °C | 29 % | 0% | 0% | 5% | 25% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 34 % | 18 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 11% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 30 % | 16 °C | 59 % | 0% | 0% | 30% | 43% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 30 % | 14 °C | 32 % | 0% | 0% | 18% | 15% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východný |
1005 hPa | 34 % | 16 °C | 50 % | 0% | 0% | 22% | 41% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1005 hPa | 36 % | 16 °C | 55 % | 0% | 0% | 4% | 53% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1005 hPa | 36 % | 16 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 45 % | 18 °C | 58 % | 0% | 0% | 3% | 58% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 54 % | 19 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 60 % | 20 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 64 % | 21 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 66 % | 21 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
Loma Las Cruces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,4374; -101,1333
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 418 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Progreso, Progreso, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Las Cruces, Mexiko. Predpoveď počasia Loma Las Cruces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Las Cruces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loma Las Cruces
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loma Las Cruces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 19:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:00 | 26.04.2026 03:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |