Počasie Loma Las Mujeres dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma Las Mujeres na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
26 / 17°C
| 0.9 mm | 18 km/h |
| 22 °C | 18 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:33
PO HODINÁCH
západ slnka 19:33
|
|
Predpoveď počasia Loma Las Mujeres, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 12 % | -7 °C | 12 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 28 % | -1 °C | 54 % | 0% | 0% | 53% | 2% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 24 °C |
0,9 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1014 hPa | 23 % | 3 °C | 31 % | 0% | 0% | 28% | 14% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severný |
1011 hPa | 31 % | 4 °C | 53 % | 0% | 0% | 39% | 23% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 5 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 16 % | -1 °C | 24 % | 0% | 0% | 24% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 27 °C 24 °C |
0,1 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1006 hPa | 10 % | -5 °C | 98 % | 0% | 0% | 98% | 0% | |
Loma Las Mujeres, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 24,4944; -103,3439
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1776 m
Administratívna časť:
- Estado de Durango, Durango, Durango
- Santa Clara, Santa Clara, Durango
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Las Mujeres, Mexiko. Predpoveď počasia Loma Las Mujeres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Las Mujeres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma Las Mujeres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:03 | 22.05.2026 00:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |