Počasie Loma Las Pilas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Loma Las Pilas na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 16°C
| 6.4 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 00:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:11
PO HODINÁCH
západ slnka 19:11
|
|
Predpoveď počasia Loma Las Pilas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1014 hPa | 79 % | 15 °C | 86 % | 0% | 0% | 82% | 68% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
6,1 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 52 % | 15 °C | 60 % | 0% | 0% | 4% | 59% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 70 % | 15 °C | 81 % | 0% | 0% | 52% | 68% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 80 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 1% | 17% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 14 °C | 70 % | 0% | 32% | 40% | 23% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
0,6 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 44 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 5% | 7% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 24 °C 25 °C |
3,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 52 % | 13 °C | 24 % | 0% | 0% | 1% | 22% | |
Loma Las Pilas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,9563; -99,3145
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Las Pilas, Mexiko. Predpoveď počasia Loma Las Pilas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Las Pilas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Loma Las Pilas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:35 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 20:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:54 | 23.05.2026 01:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |