Počasie Loma Pinta, Coahuila dnes
| 28 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 39 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 21:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 19:14
PO HODINÁCH
západ slnka 19:14
Predpoveď počasia Loma Pinta, Coahuila 26. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 38 °C. V noci najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Loma Pinta, Coahuila, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 67 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 68 % | 20 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 73 % | 21 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 79 % | 21 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1004 hPa | 84 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 89 % | 22 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 94 % | 22 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 92 % | 22 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 82 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 69 % | 21 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 21 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 50 % | 20 °C | 40 % | 0% | 0% | 0% | 40% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 43 % | 20 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 36 °C 39 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 37 % | 19 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 33 % | 18 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 28 % | 16 °C | 27 % | 0% | 0% | 14% | 15% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 23 % | 13 °C | 46 % | 0% | 34% | 5% | 14% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 37 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h východojuhovýchodný |
1001 hPa | 27 % | 15 °C | 32 % | 0% | 3% | 3% | 27% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východný |
1001 hPa | 23 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 7% | 61% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 37 % | 17 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 53 % | 21 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 57 % | 22 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 67% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 60 % | 22 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 64 % | 22 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 69 % | 23 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 73 % | 23 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 77 % | 22 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 82 % | 22 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 87 % | 22 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 90 % | 23 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1005 hPa | 93 % | 23 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 22 °C | 46 % | 0% | 32% | 0% | 19% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 82 % | 22 °C | 35 % | 0% | 22% | 0% | 17% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1008 hPa | 73 % | 22 °C | 37 % | 0% | 14% | 0% | 26% | |
| 10:00
18:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 65 % | 22 °C | 32 % | 0% | 5% | 0% | 29% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1007 hPa | 56 % | 22 °C | 11 % | 0% | 1% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 49 % | 22 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 36 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 43 % | 21 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 14:00
22:00
| zamračené | 37 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 37 % | 20 °C | 96 % | 0% | 0% | 13% | 96% | |
| 15:00
23:00
| zamračené | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 31 % | 16 °C | 100 % | 0% | 29% | 53% | 100% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východný |
1004 hPa | 27 % | 14 °C | 100 % | 0% | 2% | 3% | 100% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východný |
1004 hPa | 40 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 43 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východný |
1005 hPa | 47 % | 20 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1006 hPa | 52 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1007 hPa | 53 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 57 % | 21 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 22 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
Loma Pinta, Coahuila, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,8994; -100,6104
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 402 m
Administratívna časť:
- Estado de Coahuila de Zaragoza, Saltillo, Coahuila
- Guerrero, Guerrero, Coahuila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Loma Pinta, Coahuila, Mexiko. Predpoveď počasia Loma Pinta, Coahuila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Loma Pinta, Coahuila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Loma Pinta, Coahuila
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Loma Pinta, Coahuila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 19:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:57 | 26.04.2026 03:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |