Počasie Lomas San Juan týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Lomas San Juan na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 26°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 27 °C | 32 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 18:58
PO HODINÁCH
západ slnka 18:58
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lomas San Juan, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 83 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1010 hPa | 88 % | 24 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 83 % | 28 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1007 hPa | 77 % | 24 °C | 9 % | 0% | 0% | 3% | 7% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 82 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 86 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1009 hPa | 81 % | 27 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1006 hPa | 76 % | 23 °C | 26 % | 0% | 1% | 7% | 20% | |
Lomas San Juan, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 16,9847; -99,8038
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 2 377
Nadmorská výška: 145 m
Administratívna časť:
- Estado de Guerrero, Chilpancingo
- Acapulco de Juárez, Acapulco de Juárez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lomas San Juan, Mexiko. Predpoveď počasia Lomas San Juan.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lomas San Juan dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lomas San Juan
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:40 | 29.04.2026 04:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |