Počasie Los Ángeles, Nuevo León dnes
Predpoveď počasia Los Ángeles, Nuevo León 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie zamračené, večer polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Ángeles, Nuevo León, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 22 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 57 % | 22 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 23 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 96 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 23 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 47 % | 21 °C | 86 % | 0% | 1% | 0% | 86% | |
Los Ángeles, Nuevo León, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,8764; -99,6792
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 255 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Ángeles, Nuevo León, Mexiko. Predpoveď počasia Los Ángeles, Nuevo León.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Ángeles, Nuevo León dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Ángeles, Nuevo León
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Ángeles, Nuevo León
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 13:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:29 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:56 | 26.04.2026 03:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |