Počasie Los Ángeles Uno dnes
| 24 °C | 23 °C | 20:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 22:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 18:53
PO HODINÁCH
západ slnka 18:53
Predpoveď počasia Los Ángeles Uno 20. máj 2026
Popoludní oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Ángeles Uno, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 11:00
19:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 40 % | 12 °C | 14 % | 0% | 1% | 14% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 37 % | 12 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 33 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 23% | 13% | |
| 14:00
22:00
| oblačno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 29 % | 10 °C | 52 % | 0% | 0% | 21% | 40% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 26 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 18% | 43% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 6 °C | 74 % | 0% | 0% | 57% | 43% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 21 % | 6 °C | 64 % | 0% | 0% | 22% | 53% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 29 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 26 % | 7 °C | 44 % | 0% | 0% | 3% | 42% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 34 % | 8 °C | 32 % | 0% | 0% | 9% | 25% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 43 % | 10 °C | 20 % | 0% | 0% | 7% | 14% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 11 °C | 17 % | 0% | 4% | 7% | 9% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 12 °C | 13 % | 0% | 3% | 1% | 9% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 63 % | 12 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
Zajtra, štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 12 °C | 28 % | 0% | 3% | 0% | 25% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 13 °C | 72 % | 0% | 8% | 2% | 70% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 65 % | 13 °C | 93 % | 0% | 6% | 0% | 93% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 62 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 53 % | 13 °C | 94 % | 0% | 4% | 3% | 94% | |
| 10:00
18:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1016 hPa | 46 % | 13 °C | 91 % | 0% | 7% | 14% | 89% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 40 % | 13 °C | 46 % | 0% | 0% | 11% | 39% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 35 % | 12 °C | 47 % | 0% | 3% | 12% | 39% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 30 °C 30 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 32 % | 11 °C | 75 % | 0% | 3% | 25% | 66% | |
| 14:00
22:00
| silný dážď | 30 °C 30 °C |
1,3 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 31 % | 11 °C | 89 % | 0% | 1% | 71% | 58% | |
| 15:00
23:00
| silný dážď | 28 °C 28 °C |
3,7 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 39 % | 13 °C | 91 % | 0% | 0% | 82% | 58% | |
| 16:00
00:00
| silný dážď | 22 °C 24 °C |
2,4 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 18 °C | 99 % | 9% | 16% | 93% | 90% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
0,4 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 93 % | 20 °C | 96 % | 0% | 0% | 79% | 84% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1013 hPa | 79 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 82% | 83% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1014 hPa | 85 % | 18 °C | 95 % | 0% | 7% | 78% | 75% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 89 % | 19 °C | 76 % | 10% | 11% | 12% | 70% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 18 °C | 60 % | 20% | 26% | 23% | 32% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 17 °C | 31 % | 11% | 21% | 2% | 10% | |
| 23:00
07:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 16 °C | 32 % | 14% | 24% | 7% | 5% | |
Los Ángeles Uno, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,1222; -96,7492
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 348
Nadmorská výška: 1667 m
Administratívna časť:
- Estado de Oaxaca, Oaxaca, Oaxaca
- Oaxaca de Juárez, Oaxaca, Oaxaca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Ángeles Uno, Mexiko. Predpoveď počasia Los Ángeles Uno.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Ángeles Uno dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Ángeles Uno
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Ángeles Uno
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 12:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 20:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:45 | 20.05.2026 23:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |