Počasie Los Carriles dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Carriles na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 20°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 22 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
|
|
Predpoveď počasia Los Carriles, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 36 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 42 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 57 % | 17 °C | 44 % | 0% | 0% | 2% | 43% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 65 % | 15 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 66 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 34 °C |
2,7 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 37 % | 15 °C | 34 % | 0% | 0% | 27% | 14% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 27 °C 30 °C |
5,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 88% | 100% | |
Los Carriles, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,3439; -97,1056
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 1706 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Ixhuacán de los Reyes, Ixhuacán de los Reyes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Carriles, Mexiko. Predpoveď počasia Los Carriles.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Carriles dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Carriles
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:25 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:12 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |