Počasie Los Carrizos vikend
Predpoveď počasia pre mesto Los Carrizos na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
32 / 19°C
| 2.8 mm | 14 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 18:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Carrizos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 43 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 47 % | 7 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 30 °C |
2,8 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1007 hPa | 18 % | 5 °C | 32 % | 0% | 0% | 3% | 30% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 45 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 31% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 69 % | 13 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 16 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 20 % | 3 °C | 60 % | 0% | 0% | 59% | 7% | |
Los Carrizos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,5411; -99,6253
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 79
Nadmorská výška: 1686 m
Administratívna časť:
- Estado de Hidalgo, Pachuca
- Tecozautla, Tecozautla, Hidalgo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Carrizos, Mexiko. Predpoveď počasia Los Carrizos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Carrizos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Carrizos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:24 | 01.05.2026 05:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |