Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
30 / 17°C
| 0.6 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:24
PO HODINÁCH
západ slnka 19:24
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 59 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západný |
1017 hPa | 71 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 17 % | 3 °C | 26 % | 0% | 0% | 23% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 30 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 15 % | 0 °C | 62 % | 0% | 0% | 45% | 33% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1016 hPa | 55 % | 10 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 2% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 10 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 29 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1013 hPa | 22 % | 5 °C | 8 % | 0% | 0% | 2% | 7% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1006 hPa | 10 % | -3 °C | 13 % | 0% | 0% | 8% | 5% | |
Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,2239; -102,2964
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 8
Nadmorská výška: 1933 m
Administratívna časť:
- Estado de Aguascalientes, Aguascalientes, Aguascalientes
- Rincón de Romos, Rincón de Romos
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO], Mexiko. Predpoveď počasia Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO].
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO] dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Conos [Bodegas Rurales CONASUPO]
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 13:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:57 | 20.05.2026 23:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |