Počasie Los Ebanos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Ebanos na 10 dní.
Piatok 22. máj
30 / 22°C
| 19.6 mm | 13 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 00:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 19:19
PO HODINÁCH
západ slnka 19:19
|
|
Predpoveď počasia Los Ebanos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
10,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 5% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 21 °C | 47 % | 0% | 3% | 0% | 45% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 30 °C 34 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 61 % | 21 °C | 32 % | 0% | 24% | 0% | 11% | |
| 18:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
8,9 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 64 % | 21 °C | 46 % | 0% | 18% | 12% | 31% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
2,2 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 85% | 99% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 94 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 34 °C |
3,4 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 22 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 2% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
1,8 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 25% | 95% | |
Los Ebanos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,3625; -98,9904
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 66 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Miguel Alemán, Ciudad Miguel Alemán
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Ebanos, Mexiko. Predpoveď počasia Los Ebanos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Ebanos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Ebanos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 19:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 20:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:18 | 20:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:45 | 23.05.2026 01:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |