Počasie Los García (El Potrero) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los García (El Potrero) na 10 dní.
Piatok 22. máj
24 / 14°C
| 0.7 mm | 11 km/h |
| 18 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 06:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
|
|
Predpoveď počasia Los García (El Potrero), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 40 % | 4 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1015 hPa | 53 % | 5 °C | 69 % | 0% | 0% | 68% | 8% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 22 °C |
0,6 mm | 3.1 m/s11 km/h západný |
1014 hPa | 24 % | 2 °C | 50 % | 0% | 0% | 48% | 4% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 22 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 29 % | 3 °C | 25 % | 0% | 0% | 18% | 8% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 83 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 77 % | 8 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 26 % | 3 °C | 43 % | 0% | 0% | 43% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 23 °C 20 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 26 % | 2 °C | 58 % | 0% | 0% | 53% | 9% | |
Los García (El Potrero), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 22,7558; -102,6539
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 38
Nadmorská výška: 2277 m
Administratívna časť:
- Estado de Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
- Zacatecas, Zacatecas, Zacatecas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los García (El Potrero), Mexiko. Predpoveď počasia Los García (El Potrero).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los García (El Potrero) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los García (El Potrero)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:47 | 13:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:05 | 23.05.2026 01:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |