Počasie Los Gavilanes, Tamaulipas dnes
| 28 °C | 31 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 36 °C | 39 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 21:00 |
východ slnka 06:48
západ slnka 20:21
PO HODINÁCH
západ slnka 20:21
Predpoveď počasia Los Gavilanes, Tamaulipas 17. máj 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 36 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Gavilanes, Tamaulipas, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 56 % | 19 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 63 % | 19 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 72 % | 21 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 78 % | 21 °C | 80 % | 0% | 10% | 0% | 78% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 81 % | 22 °C | 96 % | 0% | 18% | 0% | 95% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 82 % | 22 °C | 99 % | 0% | 23% | 0% | 98% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 82 % | 22 °C | 95 % | 0% | 14% | 2% | 93% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 82 % | 22 °C | 98 % | 0% | 2% | 7% | 97% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 77 % | 22 °C | 90 % | 0% | 2% | 12% | 89% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 68 % | 21 °C | 99 % | 0% | 43% | 15% | 98% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 61 % | 21 °C | 100 % | 0% | 50% | 6% | 100% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 55 % | 20 °C | 83 % | 0% | 21% | 55% | 78% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 48 % | 20 °C | 56 % | 0% | 15% | 32% | 32% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 43 % | 20 °C | 47 % | 0% | 5% | 39% | 8% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 39 % | 20 °C | 87 % | 0% | 8% | 67% | 69% | |
| 15:00
22:00
| slabý dážď | 36 °C 38 °C |
0,2 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 38 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 70% | 99% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 38 % | 19 °C | 65 % | 0% | 2% | 24% | 58% | |
| 17:00
00:00
| slabý dážď | 34 °C 36 °C |
0,2 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 41 % | 19 °C | 94 % | 0% | 53% | 78% | 76% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 38 % | 19 °C | 43 % | 0% | 0% | 2% | 43% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 41 % | 19 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 46 % | 20 °C | 45 % | 0% | 0% | 0% | 45% | |
| 21:00
04:00
| polojasno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 53 % | 21 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 57 % | 21 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 61 % | 21 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 64 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 11% | 96% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 67 % | 21 °C | 97 % | 0% | 3% | 28% | 97% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 70 % | 22 °C | 78 % | 0% | 4% | 25% | 76% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 76 % | 22 °C | 85 % | 0% | 0% | 64% | 66% | |
| 04:00
11:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 78 % | 22 °C | 11 % | 0% | 2% | 7% | 2% | |
| 05:00
12:00
| polojasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 80 % | 22 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 06:00
13:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhojuhovýchodný |
1004 hPa | 81 % | 22 °C | 14 % | 0% | 0% | 13% | 0% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 82 % | 22 °C | 14 % | 0% | 8% | 3% | 3% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 22 °C | 43 % | 0% | 37% | 0% | 9% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 70 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 25% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 62 % | 21 °C | 87 % | 0% | 80% | 0% | 35% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 54 % | 21 °C | 82 % | 0% | 79% | 0% | 27% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 33 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 49 % | 21 °C | 68 % | 0% | 53% | 0% | 31% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 35 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 44 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 37 °C 39 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 38 % | 20 °C | 18 % | 0% | 1% | 0% | 18% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 38 °C 40 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 33 % | 19 °C | 65 % | 0% | 0% | 1% | 64% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhovýchodný |
1005 hPa | 32 % | 17 °C | 43 % | 0% | 0% | 7% | 39% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 31 % | 17 °C | 73 % | 0% | 0% | 2% | 72% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 37 °C 38 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 31 % | 17 °C | 75 % | 0% | 0% | 0% | 75% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 36 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 34 % | 17 °C | 30 % | 0% | 0% | 0% | 30% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 39 % | 19 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 34 °C 36 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 44 % | 19 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 48 % | 20 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 9.3 m/s33 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 58 % | 22 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
Los Gavilanes, Tamaulipas, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 27,4261; -99,6175
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3
Nadmorská výška: 168 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Nuevo Laredo, Nuevo Laredo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Gavilanes, Tamaulipas, Mexiko. Predpoveď počasia Los Gavilanes, Tamaulipas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Gavilanes, Tamaulipas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Gavilanes, Tamaulipas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Gavilanes, Tamaulipas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:48 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:34 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:22 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:52 | 21:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 21:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 07:12 | 17.05.2026 21:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |