Počasie Los Huizaches dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Huizaches na 10 dní.
Piatok 22. máj
31 / 21°C
| 35.7 mm | 15 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 19:21
PO HODINÁCH
západ slnka 19:21
|
|
Predpoveď počasia Los Huizaches, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silný dážď | 21 °C 23 °C |
31,5 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1012 hPa | 95 % | 20 °C | 99 % | 0% | 96% | 90% | 70% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 65 % | 0% | 23% | 19% | 41% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 66 % | 22 °C | 38 % | 0% | 13% | 0% | 28% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 31 °C 35 °C |
4,2 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 59 % | 21 °C | 65 % | 0% | 5% | 3% | 63% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,4 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 20 °C | 49 % | 0% | 2% | 11% | 41% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,6 mm | 4.0 m/s14 km/h západný |
1013 hPa | 95 % | 19 °C | 99 % | 0% | 60% | 18% | 98% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
4,9 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 22 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 18:00
02:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,9 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 20 °C | 93 % | 0% | 14% | 18% | 91% | |
Los Huizaches, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,7820; -99,6336
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 198 m
Administratívna časť:
- Estado de Nuevo León, Monterrey
- Los Ramones, Los Ramones, Nuevo León
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Huizaches, Mexiko. Predpoveď počasia Los Huizaches.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Huizaches dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Huizaches
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 19:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:23 | 19:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 20:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:49 | 23.05.2026 01:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |