Počasie Los Lagartos pozajtra
| 29 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 37 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 15:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:57
PO HODINÁCH
západ slnka 18:57
Predpoveď počasia Los Lagartos 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 40 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Lagartos, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 34 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 38 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 42 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 45 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 48 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 53 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 42 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 33 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 25 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1011 hPa | 21 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 37 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 17 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 38 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 15 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 14:00
22:00
| polojasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 13 % | 6 °C | 21 % | 0% | 0% | 1% | 20% | |
| 15:00
23:00
| polojasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 12 % | 5 °C | 22 % | 0% | 0% | 3% | 20% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 11 % | 4 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1003 hPa | 11 % | 3 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 11 % | 3 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 47 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 46 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h južný |
1009 hPa | 18 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 10 % | 2 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
Los Lagartos, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,5611; -99,2203
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 7
Nadmorská výška: 874 m
Administratívna časť:
- Estado de Morelos, Cuernavaca, Morelos
- Jojutla, Jojutla de Juárez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Lagartos, Mexiko. Predpoveď počasia Los Lagartos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Lagartos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Lagartos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:48 | 28.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |