Počasie Los Laureles dnes
| 20 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 22:00 |
východ slnka 05:48
západ slnka 19:40
PO HODINÁCH
západ slnka 19:40
Predpoveď počasia Los Laureles 16. máj 2026
Cez deň dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. V noci najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Laureles, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 10:00
19:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 62 % | 11 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 63 % | 11 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 61 % | 12 °C | 57 % | 0% | 57% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 60 % | 12 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 12 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 60 % | 11 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 62 % | 11 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 64 % | 11 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 18:00
03:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 68 % | 11 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 19:00
04:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 74 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 20:00
05:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 78 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 21:00
06:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 77 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 22:00
07:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 78 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1011 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1011 hPa | 80 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h južný |
1010 hPa | 81 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1009 hPa | 79 % | 11 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 76 % | 10 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 10 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 06:00
15:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 07:00
16:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1009 hPa | 76 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 5% | |
| 08:00
17:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1010 hPa | 71 % | 10 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 2% | |
| 09:00
18:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h južný |
1009 hPa | 63 % | 10 °C | 81 % | 0% | 80% | 0% | 3% | |
| 10:00
19:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h južný |
1009 hPa | 57 % | 10 °C | 57 % | 0% | 46% | 0% | 18% | |
| 11:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 57 % | 11 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 12:00
21:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 58 % | 11 °C | 61 % | 0% | 61% | 0% | 0% | |
| 13:00
22:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 60 % | 11 °C | 63 % | 0% | 63% | 0% | 0% | |
| 14:00
23:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 60 % | 11 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 15:00
00:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 61 % | 11 °C | 53 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 16:00
01:00
| slabý dážď | 18 °C 17 °C |
0,1 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 64 % | 11 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| dážď | 17 °C 16 °C |
0,3 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 71 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 2% | |
| 18:00
03:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 11% | |
| 19:00
04:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 20:00
05:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 79 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 6% | |
| 21:00
06:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 26% | |
| 22:00
07:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 78 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 35% | |
| 23:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1010 hPa | 78 % | 11 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 19% | |
Los Laureles, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 32,4342; -116,9686
Časová zóna: America / Tijuana
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Počet obyvateľov: 13
Nadmorská výška: 212 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Laureles, Mexiko. Predpoveď počasia Los Laureles.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Laureles dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Laureles
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Laureles
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:48 | 19:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 20:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:49 | 20:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 21:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:19 | 16.05.2026 20:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |