Počasie Los Leones dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Leones na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 17°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 06:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 18:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
|
|
Predpoveď počasia Los Leones, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 71 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 62 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 34 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 47 % | 17 °C | 20 % | 0% | 0% | 0% | 20% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 68 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 34 °C 36 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 36 % | 16 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1006 hPa | 66 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
Los Leones, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,8794; -96,7944
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 5
Nadmorská výška: 525 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Atoyac, Miguel Alemán, Veracruz-Llave
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Leones, Mexiko. Predpoveď počasia Los Leones.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Leones dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Leones
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:09 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:10 | 01.05.2026 05:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |