Počasie Los Longoria y el Olmo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Los Longoria y el Olmo na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
26 / 22°C
| 13.4 mm | 23 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 06:54
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Longoria y el Olmo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
10,2 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 86 % | 23 °C | 55 % | 0% | 0% | 42% | 27% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
3,1 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 94 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,1 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 77 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 46% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 65 % | 17 °C | 96 % | 0% | 96% | 5% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 81 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 51 % | 13 °C | 13 % | 0% | 9% | 4% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1013 hPa | 48 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Los Longoria y el Olmo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,0841; -98,3141
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 42 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Reynosa, Reynosa, Tamaulipas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Longoria y el Olmo, Mexiko. Predpoveď počasia Los Longoria y el Olmo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Longoria y el Olmo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Longoria y el Olmo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:54 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:30 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:02 | 20:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:32 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:22 | 02.05.2026 07:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |