Počasie Los Naranjos, Puebla dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Naranjos, Puebla na 10 dní.
Piatok 1. máj
34 / 24°C
| 0.0 mm | 3 km/h |
| 25 °C | 30 °C | 00:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
|
|
Predpoveď počasia Los Naranjos, Puebla, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 87 % | 22 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 91 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1005 hPa | 51 % | 22 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 52 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 87 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 96 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 38 °C 43 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1003 hPa | 44 % | 23 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 59 % | 22 °C | 64 % | 0% | 0% | 1% | 64% | |
Los Naranjos, Puebla, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,6369; -97,8734
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 396
Nadmorská výška: 150 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Francisco Z. Mena, Metlaltoyuca, Puebla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Naranjos, Puebla, Mexiko. Predpoveď počasia Los Naranjos, Puebla.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Naranjos, Puebla dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Naranjos, Puebla
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 20:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:17 | 01.05.2026 05:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |