Počasie Los Nogales dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Nogales na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
28 / 26°C
| 15.0 mm | 15 km/h |
| 26 °C | 32 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 19:00 |
východ slnka 06:41
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
|
|
Predpoveď počasia Los Nogales, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 0% | 17% | 0% | 99% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
13,4 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 92% | 14% | 97% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
0,8 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 23 °C | 82 % | 0% | 20% | 0% | 76% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 86 % | 0% | 16% | 1% | 84% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,5 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 16% | 99% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 22 °C | 97 % | 0% | 47% | 2% | 93% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
7,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 23 °C | 48 % | 0% | 2% | 4% | 46% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1011 hPa | 87 % | 23 °C | 88 % | 0% | 81% | 0% | 53% | |
Los Nogales, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,7607; -97,5604
Časová zóna: America / Matamoros
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 5 m
Administratívna časť:
- Estado de Tamaulipas, Ciudad Victoria, Tamaulipas
- Matamoros, Heroica Matamoros
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Nogales, Mexiko. Predpoveď počasia Los Nogales.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Nogales dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Nogales
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:41 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:36 | 22.05.2026 01:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |