Počasie Los Olivos (Arturo Martínez) dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Los Olivos (Arturo Martínez) na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 12°C
| 0.6 mm | 11 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 00:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 18:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:16
PO HODINÁCH
západ slnka 19:16
|
|
Predpoveď počasia Los Olivos (Arturo Martínez), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 12 °C | 64 % | 0% | 0% | 3% | 62% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1013 hPa | 29 % | 6 °C | 20 % | 0% | 0% | 20% | 0% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 20 °C |
0,5 mm | 7.1 m/s26 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 11 °C | 69 % | 0% | 0% | 35% | 53% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 90 % | 10 °C | 97 % | 0% | 0% | 7% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 24 °C |
2,5 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 36 % | 8 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 11% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,7 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 13 °C | 34 % | 0% | 0% | 12% | 26% | |
Los Olivos (Arturo Martínez), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8975; -100,6617
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 4
Nadmorská výška: 2052 m
Administratívna časť:
- Estado de Guanajuato, Guanajuato, Guanajuato
- San Miguel de Allende, San Miguel de Allende, Guanajuato
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Olivos (Arturo Martínez), Mexiko. Predpoveď počasia Los Olivos (Arturo Martínez).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Olivos (Arturo Martínez) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Olivos (Arturo Martínez)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:10 | 20:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 20:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 01:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |