Počasie Los Platitos (Colonia los Platitos) dnes
Predpoveď počasia Los Platitos (Colonia los Platitos) 26. apríl 2026
Cez deň jasno, poludnie dažďové prehánky, večer dážď. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 3,5 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Platitos (Colonia los Platitos), Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 78 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 84 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 23 °C |
1,3 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 25 % | 3 °C | 44 % | 0% | 0% | 41% | 20% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
2,2 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 10 °C | 87 % | 0% | 0% | 68% | 60% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 96 % | 10 °C | 10 % | 0% | 6% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 79 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 28 % | 5 °C | 29 % | 0% | 0% | 23% | 7% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 39 % | 5 °C | 96 % | 0% | 0% | 25% | 96% | |
Los Platitos (Colonia los Platitos), Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,6975; -99,4530
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 96
Nadmorská výška: 2565 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Villa del Carbón, Villa del Carbón
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Platitos (Colonia los Platitos), Mexiko. Predpoveď počasia Los Platitos (Colonia los Platitos).
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Platitos (Colonia los Platitos) dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Los Platitos (Colonia los Platitos)
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Los Platitos (Colonia los Platitos)
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:02 | 26.04.2026 02:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |