Počasie Los Sauces týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Los Sauces na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 11°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 14 °C | 13 °C | 00:00 | |
| 11 °C | 9 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 18:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Sauces, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 57 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 67 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 25 % | 1 °C | 45 % | 0% | 0% | 6% | 41% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 11 % | -7 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 47 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 57 % | 2 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 24 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 15 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1010 hPa | 30 % | 3 °C | 98 % | 0% | 0% | 22% | 98% | |
Los Sauces, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 19,2313; -99,4713
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 46
Nadmorská výška: 2585 m
Administratívna časť:
- Estado de México, Toluca, México
- Capulhuac, Capulhuac
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Sauces, Mexiko. Predpoveď počasia Los Sauces.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Sauces dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Sauces
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:39 | 29.04.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |