Počasie Los Tapia pozajtra
| 28 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 18:48
PO HODINÁCH
západ slnka 18:48
Predpoveď počasia Los Tapia 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Los Tapia, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 74 % | 15 °C | 73 % | 1% | 2% | 0% | 72% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 69 % | 13 °C | 5 % | 1% | 2% | 0% | 3% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 65 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 62 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 60 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 58 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 54 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 52 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 52 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 40 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
19:00
| jasno | 32 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 38 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 30 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
21:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 27 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 14:00
22:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 27 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
23:00
| jasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 27 % | 12 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 16:00
00:00
| jasno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 27 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
01:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 28 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 41 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 55 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 71 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1013 hPa | 73 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 76 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 77 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 68 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 65 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1011 hPa | 58 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 56 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 32 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 48 % | 17 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
Los Tapia, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,8244; -96,8275
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 40
Nadmorská výška: 546 m
Administratívna časť:
- Estado de Veracruz-Llave, Jalapa, Veracruz-Llave
- Amatlán de los Reyes, Amatlán de los Reyes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Los Tapia, Mexiko. Predpoveď počasia Los Tapia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Los Tapia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Los Tapia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:24 | 12:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 19:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:38 | 28.04.2026 03:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |