Počasie Luis Echeverría týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Luis Echeverría na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 19°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 00:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 06:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 18:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Luis Echeverría, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1013 hPa | 62 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 47 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 77 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 42 % | 14 °C | 26 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 67 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Luis Echeverría, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,2264; -93,1778
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 95
Nadmorská výška: 1531 m
Administratívna časť:
- Estado de Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Ocotepec, Ocotepec, Chiapas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Luis Echeverría, Mexiko. Predpoveď počasia Luis Echeverría.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Luis Echeverría dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Luis Echeverría
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:10 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 19:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 19:48 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:12 | 29.04.2026 04:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |