Počasie Maconí dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Maconí na 10 dní.
Piatok 1. máj
26 / 16°C
| 2.0 mm | 12 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Maconí, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1014 hPa | 76 % | 15 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 89 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 26 °C |
2,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 38 % | 10 °C | 32 % | 0% | 6% | 14% | 18% | |
Maconí, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 20,8362; -99,5342
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 756
Nadmorská výška: 1775 m
Administratívna časť:
- Estado de Querétaro, Queretaro
- Cadereyta de Montes, Cadereyta de Montes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Maconí, Mexiko. Predpoveď počasia Maconí.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Maconí dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Maconí
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:43 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:17 | 19:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 20:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:24 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |