Počasie Mactún pozajtra
Predpoveď počasia Mactún 28. apríl 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 25 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mactún, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 48 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 55 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 72 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 36 °C 38 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 37 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 34 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 34 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 51 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 37 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1006 hPa | 36 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Mactún, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 17,5898; -91,2930
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 1 055
Nadmorská výška: 23 m
Administratívna časť:
- Estado de Tabasco, Villahermosa, Tabasco
- Balancán, Balancán de Domínguez
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mactún, Mexiko. Predpoveď počasia Mactún.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mactún dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mactún
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:15 | 28.04.2026 03:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |