Počasie Mariquita týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Mariquita na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
25 / 8°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 11 °C | 8 °C | 00:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 19 °C | 18:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 19:38
PO HODINÁCH
západ slnka 19:38
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mariquita, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 40 % | -1 °C | 100 % | 0% | 0% | 31% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 46 % | -2 °C | 99 % | 0% | 0% | 1% | 99% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 25 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 8 % | -11 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 22 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 13 % | -6 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 42 % | -2 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1015 hPa | 47 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 23 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 8 % | -12 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 20 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 16 % | -6 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
Mariquita, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 26,1167; -106,9833
Časová zóna: America / Chihuahua
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2342 m
Administratívna časť:
- Estado de Chihuahua, Chihuahua, Chihuahua
- Guadalupe y Calvo, Guadalupe y Calvo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mariquita, Mexiko. Predpoveď počasia Mariquita.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mariquita dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mariquita
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 19:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 20:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 20:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:09 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:14 | 29.04.2026 05:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |