Počasie Pico de Gallo pozajtra
Predpoveď počasia Pico de Gallo 28. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pico de Gallo, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 71 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 85 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 90 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 93 % | 20 °C | 4 % | 3% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 87 % | 20 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1010 hPa | 75 % | 20 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 68 % | 20 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 64 % | 21 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 59 % | 21 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 55 % | 22 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 34 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 53 % | 23 °C | 67 % | 0% | 0% | 1% | 66% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 62 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 88 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 33 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 51 % | 21 °C | 86 % | 0% | 0% | 1% | 86% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1005 hPa | 46 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
Pico de Gallo, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 25,2306; -99,9733
Časová zóna: America / Monterrey
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 6
Nadmorská výška: 457 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pico de Gallo, Mexiko. Predpoveď počasia Pico de Gallo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pico de Gallo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pico de Gallo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 19:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 13:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 20:30 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:50 | 28.04.2026 04:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |