Počasie Piedra Azul pozajtra
Predpoveď počasia Piedra Azul 28. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, poludnie jasno. Najvyššia teplota 36 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Piedra Azul, Mexiko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 18 °C | 58 % | 0% | 0% | 0% | 58% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 18 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 36 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1004 hPa | 12 % | 2 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 16 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
02:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 11 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Piedra Azul, Mexiko - informácie
Štát: MexikoGPS súradnice: 18,1055; -98,3180
Časová zóna: America / Mexico City
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 14
Nadmorská výška: 937 m
Administratívna časť:
- Estado de Puebla, Puebla
- Tecomatlán, Tecomatlán, Puebla
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Piedra Azul, Mexiko. Predpoveď počasia Piedra Azul.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Piedra Azul dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Piedra Azul
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 18:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 19:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 19:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 20:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:44 | 28.04.2026 04:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |